Öğrencilere hayvan sevgisi semineri Düzenlendi

It’s mind-blowing to think about the multitude of animals that exist in this world.


3
300 paylaşım, 3 puanlar

BURSA Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, öğrenci ve öğretmenlere hayvan sevgisini aşılamak, hayvan bakımı hakkında bilgi vermek ve sokak hayvanların sahiplenilebilmesi için gerekli şartları anlatmak amacıyla seminer gerçekleştirdi.

Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dilek Yosun, öğrenci ve öğretmenlere Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi hakkında bilgiler verdi. Barınağın çalışmaları hakkında da bilgiler veren Yosun, barınağa getirilen sahipsiz sokak hayvanlarının bakım, tedavi ve barınma gibi temel ihtiyaçlarının son derece sağlıklı ve steril ortamlarda karşılandığını ifade etti.

Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dilek Yosun’un sunumunun ardından söz alan Veteriner Hekim Kadir Özdemir, çocukların pet-shop yerine barınaklardan hayvan sahiplenmelerini istedi. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Özdemir, daha sonra sahneye getirdiği ‘Arya’ isimli Labrador cinsi köpeği, öğrencilere sevdirdi. Programın sonunda sahiplenilmesi için barınaktan getirilen yavru bir köpeğe isim vermek için öğrencilerin fikri alındı. Birçok ismin ortaya atıldığı değerlendirme sonunda yavru köpeğe ‘Ses’ adı verildi.

75H

pokemon-walk

giphy


Beğendiysen! Lütfen Arkadaşlarınlada Paylaş...

3
300 paylaşım, 3 puanlar

Yazıya Bir Tepki Verin!

Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Akıllı Akıllı
1
Akıllı
Komik Komik
3
Komik
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Berbat Berbat
0
Berbat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format